Баскетбольний клуб “Львів”

Баскетбольний клуб “Львів” оголошує про набір дітей віком від 6 до 18 років для занять баскетболом на базі нашої школи!
Тренування проходять у спортивній залі СЗШ № 91 із використанням сучасного якісного інвентарю.
Досвідчені тренери використовують найпередовіші методи підготовки молодих спортсменів, при цьому інтереси дитини завжди мають пріоритет перед будь-якими іншими завданнями.
Регулярні заняття баскетболом зміцнюють серцево-судинну та дихальну систему, значно покращується робота залоз внутрішньої секреції.
Баскетбол дає активне та динамічне навантаження, приводить в норму вагу та зовнішній вигляд, покращує баланс та координацію, нарощує м’язи та їх потенціал, розвиває периферичний зір, підвищує витривалість та швидкість реакції, виробляє самодисципліну та вчить взаємодії з іншими людьми.
Тренувальний процес, розроблений на основі сучасних методів тренувань, включає: теоретичні та практичні заняття, проведення спарингів та тренувальних ігор.
Якщо Ваша дитина мріє навчитися грати в один з найінтелектуальніших видів спорту, бути здоровою та сильною, а також стати членом дружної родини нашого легендарного клубу – дзвоніть

Тренер Василь Леонідович: 093 104 54 21