Відгук

Я, Шеремета Людмила Ярославівна, заступник директора неодноразово була на уроках учителя початкових класів Харини Галини Володимирівни, яка працює за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».

Уважно спостерігаючи за успіхами дітей, можу зробити висновок, що проект «Інтелект України» себе виправдовує. Він справді вирізняється з-поміж інших традиційних та авторських методик темпами здобуття учнями знань, ілюстративністю, науковістю, доступністю поданої інформації,формуванням комплексу знань, умінь і навичок для всебічного розвитку особистості. Це справді новий підхід до навчання, якого вимагає сучасна українська школа. Головне – дітям цікаво, уроки змістовні, грамотно сплановані, ілюстровані різноманітним і пізнавальним дидактичним матеріалом.

Хочу зауважити, що дана програма навчання враховує вікові особливості учнів, пробуджує інтерес першокласників до навчання. Завдяки міжпредметним зв’язкам, відеоматеріалам нова тема уроку швидко опановується. Додатково до загальношкільних предметів введений новий предмет «Навчаємося разом», на якому діти розвивають пам’ять за оригінальними методиками. Школярі мають можливість самостійно працювати у зошитах на друкованій основі з предметів читання та математики. Діти навчаються охоче, із задоволенням, виявляють пізнавальний інтерес до матеріалу, залюбки розповідають про те, що вже засвоїли.

Значну роль у ефективності засвоєння цієї програми виконує талановитий, творчий, розумний, досвідчений учитель Харина Галина Володимирівна.